Norges mest komplette liste over laiver!

Tittel:
Elencalion Formen 2011
Arr. type:
Laiv
Status
Avholdt
Alias:
EFP IX
"One-liner":
Tre dagar i Midgard
Fylke:
Vest-Agder
Sted:
Laivskogen på Tregde
Ønsket ant. delt:
30+
Faktisk ant. delt:
36
Dato/tid for start:
24.6.2011
Dato/tid for slutt:
26.6.2011
Varighet:
Helg
Påmeldingsfrist:
24.05.2011
Betalingsfrist:
24.05.2011
Aldersgrense:
Familievennlig
Arrangører:
E-post:
Anette.Londal@norgespost.no
Hjemmeside:
http://www.solglott.org
Org./For./Gruppe:
Solgløtt
Kommentar:

Elencalion Formen er ein sjølvstyrt laiv utan arrangørar. Telt og mat er spelarane sitt eige ansvar. Alle som er med lagar si eiga rolle, gjerne i samarbeid med andre spelarar.

Solgløtt stiller med vann, ved og toalettpapir. Det fins toalett i menneskeleiren. I menneskeleiren er det også mulig å trekke inn under tak i eit laiv-vennlig hus. Der fins enkle latriner i orkeleiren og alveleiren.

Vi er i Tolkiens Midgard nokre århundre etter Saurons fall. Det fins fastbuande mennesker i området og ei gruppe orkar har blitt observert. Det fins også hobbitar og dvergar. Ein og annan alv streifar framleis omkring i skogane, sjølv om det ikkje er ofte dei viser seg...

Meir info kjem etterkvart, følg med!
----------------------------------------------
Elencalion Formen is an autonomous LARP without organizers. Tents and food are the players own responsibility. All participants create their own role, preferably in collaboration with other players.

Solgløtt takes care of water, firewood and toilet paper. There is a toilet in the human camp. In the two other camps there are simple pit toilets.

We are in Tolkiens Middle Earth some centuries after Sauron's fall. There is a permanent population of people in the area and a group of orcs have been observed. There are also hobbits and dwarfs. A few elves are still roaming around in the woods, although they are not often seen...

More info coming eventually, stay tuned!

[Meld rettelse]


Det Store Laivarkivet - Ansvarlig redaktør Tommy Finsen